چاپ
ارسال به دوست

معرفی 56 متخلف بهداشتی از سوی دامپزشکی خراسان شمالی به مراجع قضایی

در بازدیدهای واحد نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی در سه ماهه نخست امسال، 56 متخلف بهداشتی به مراجع قضایی معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی، معاون سلامت این اداره کل در این باره گفت: در بازدیدهای نظارتی سه ماهه این اداره کل از واحدهای تولید، فرآوری، نگهداری و توزیع فرآورده های خام دامی در استان که از 12 هزار و 800 مورد فراتر رفت، 272 تخلف بهداشتی در بازرسی ها، کشف و پرونده 56 مورد با مشخص شدن نتایج نهایی آزمایش ها به مراجع ذیصلاح قضایی ارجاع داده شد.

دکتر حمید رمضانی هم چنین از پلمب یک واحد متخلف در همین ارتباط و صدور احکام جریمه نقدی به میزان بیش از 77 میلیون ريال توسط مراجع قضایی استان خبر داد.

وی از عموم شهروندان خواست هنگام خرید فرآورده های پروتئینی به نشان و برچسب الصاقی دامپزشکی و تاریخ تولید و انقضای درج شده روی بسته بندی محصول دقت کنند و درصورت مواجهه با هر گونه تخلف بهداشتی در این مراکز، با سامانه تلفنی 1512 تماس بگیرند تا در اسرع وقت بازرسان بهداشتی دامپزشکی در سراسر استان موضوع را بررسی کنند.

در خراسان شمالی بیش از 1300 واحد تولید، نگهداری، فرآوری و عرضه فرآورده های خام دامی زیر نظر اداره کل دامپزشکی فعالیت دارند./
  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٣٢٧٦/
  • ٠٨:٣٣ - 1399/04/09/
  • تعداد بازدید: 52
کلید واژه ها